تصادف قزوین برخورد پرونده ماه رمضان اخبار حوادث

تصادف: قزوین برخورد پرونده ماه رمضان اخبار حوادث

در حالی که تا اواسط هفته‌ گذشته، قیمت طلا و سکه با کم کردن روبرو بود، در روزهای نهایی هفته قیمت‌ها روند افزایشی گرفت و سکه تمام به بیش از چهار میلیون تومان رسید

سکه چند؟

سکه چند؟

عبارات مهم : بازار

در حالی که تا اواسط هفته گذشته، قیمت طلا و سکه با کم کردن روبرو بود، در روزهای نهایی هفته قیمت ها روند افزایشی گرفت و سکه تمام به بیش از چهار میلیون تومان رسید که امروز این قیمت مقداری تعدیل شده است و سه میلیون و ۹۲۱ هزار تومان است.

به گزارش ایسنا، در حالی که با اعلام بسته ی تازه ارزی انتظار می رفت شاهد کم کردن قیمت طلا و ارز در بازار باشیم، این عنوان هنوز اتفاق نیفتاده و اگرچه در همان ابتدا بازار ارز و طلا را با مقداری کم کردن روبرو شد ولی در نهایت از روز چهارشنبه زیاد کردن قیمت ها مجددا از سر گرفته شد و این روند افزایشی که قیمت سکه را در روز پنج شنبه به بالاترین حد خود رساند، امروز متوقف شد ولی همچنان نسبت به روزهای ابتدایی هفته گذشته زیاد کردن قیمت چشمگیری دارد، چراکه روز سه شنبه (۱۶ مرداد) سکه تمام طرح تازه تا سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان کم کردن یافت ولی دوباره تا چهار میلیون و ۲۰۰ هزار تومان پیش رفت.

به گفته کشتی آرای، این زیاد کردن قیمت به علت قیمت گذاری صورت گرفته در خصوص سکه های پیش فروش شده است با قیمت غیرقطعی است.

سکه چند؟

در بازار امروز هرچند قیمت ها نسبت به روزهای نهایی هفته اخیر کم کردن یافته ولی همچنان بالاست و سکه حباب قیمتی خود را حفظ کرده است.

طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر تا ساعت ۱۳:۳۰ امروز (شنبه) سکه تمام طرح تازه سه میلیون و ۹۲۱ هزار تومان و سکه تمام طرح قدیم سه میلیون و ۶۰۱ هزار تومان فروخته شده است هست. همچنین نیم سکه یک میلیون و ۸۸۱ هزار تومان و ربع سکه ۹۴۱ هزار تومان قیمت دارد.

در حالی که تا اواسط هفته‌ گذشته، قیمت طلا و سکه با کم کردن روبرو بود، در روزهای نهایی هفته قیمت‌ها روند افزایشی گرفت و سکه تمام به بیش از چهار میلیون تومان رسید

بر اساس این گزارش، سکه های یک گرمی ۵۱۶ هزار تومان ارزش گذاری شده است اند و هر گرم طلای ۱۸ عیار در طلافروشی ها ۲۹۹ هزار تومان داد و ستد می شود.

همچنین هر اونس طلا در بازار جهانی ۱۲۱۲.۲ دلار قیمت دارد.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | قیمت گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs